Menü
Sonuçlar
Bilgi al
Ana Sayfa Sonuçlar Bilgi Al Denemeyi PDF İndir Öğretmen Giriş Öğretmen Kayıt Ol Kayıtlı Öğrenci
121259


Deneme Sonuçları : 7 Haziran Saat 13.00'da açıklanacaktır.
Ödül : 1 Kişiye Alcatel Smart Tab7 16gb 7" Kargo Ücretsiz Gönderilecektir.
Ödül Kazananı : 9 Haziran Çarşamba Saat 20.00'de instagram Adresimde Canlı yayında açıklanacaktır.
İnstagram Adresim : @ufukkoca61

NOT : Ödül Denemeye katılanlar arasından rastgele çekiliş ile belirlenecektir. Derece yapmanıza gerek yoktur.
NOT2 : Denemeye 20 Bin katılım olursa Tablet Verilecektir. Bu yüzden Bol Bol Paylaşalım. Katılım artsın. Aşağıdaki Whatsapp butonuna basarak dilediğiniz kişilere ya da gruplara gönderebilirsiniz.

Whatsapp Paylaş
Bilgi Al
Denemeye katılmak tamamen ücretsizdir. Sitemize ücretsiz bir şekilde üye olup tüm denemelerimize katılabilirsiniz. Aşağıdaki Linke tıkalyarak Sitemize ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Ücretsiz Kayıt Ol
Denemelerimizi Sitemizin sol menüsünde yer alan "Denemeye Katıl" Sekmesine tıklayarak Yaklaşan denemelerimizi görebilirsiniz. Ayrıca Facebookta EtkinlikBurada grubunu ve sayfasını takip ederek haberdar olabilirsiniz. Telefonunuzda Telegram uygulaması varsa telegramda EtkinlikBurada kanalını takibe alarak haberdar olabilirsiniz.

Facebook Grubumuza katılmak için TIKLA
Facebook Sayfamıza katılmak için TIKLA
Telegram Kanalımıza katılmak için TIKLA
Denemenin bittiği gün Akşam 23.50 de hesaplama başlıyor. Katılıma göre 1-2 saat sürebilir. Binlerce katılımda bu süre En fazla 24 saat olabilir. Hesaplama bitince Sitemizde Otomatik hepsi açıklanıyor. Ana menüden "Karnem" sekmesine tıklayarak ayrıntılı dijital karnenizi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Soldaki menüde "Sonuçlar" sekmesine tıklayarak Türkiye Sıralamasında Kimler Derece yapmış görebilirsiniz.
Deneme olurken internetiniz giderse tarayıcıyı kapatmadan denemenize devam edebilirsiniz. Sadece "Sınavı Bitir" butonuna basarken internetinizin bağlı olduğuna dikkat etmeniz yeterli. İnternetiniz gelmeden sakın "Sınavı Bitir" butonuna basmayın. Aksi halde sınavınızı geçersiz olacaktır.

DİKKAT : Deneme olurken sayfanızı yenilemeyin. Yoksa sizi denemeden atacaktır ve sınavınız iptal olacaktır.
Denemeye sadece 1 kere katılabilirsiniz. Denemeye Katıl dedikten sonra tekrar denemeye katılamazsınız. Bu yüzden hazır olduğunuzda denemeye katılmalısınız.
Deneme bitiş tarihinden itibaren soldaki menüden "Deneme PDF İndir" sekmesine tıklayarak tamamen ücretsiz PDF olarak indirebilirsiniz.
Sms kodu gelmesi için telefon numaranızı doğru yazmalısınız. Başında sıfır olmadan ve aralara boşluk bırakmadan yazmalısınız.
Örn: 5554443322
Onay kodu girmeden ekranı kapattıysanız sitemize tekrar giriş yapın. Mail adresinizi ve şifrenizi yazdıktan sonra sizden otomatik sms onay kodu isteyecek. Bu sefer onay kodunuzu girip kaydınızı tamamlayabilirsiniz.
Deneme olurken tarayıcıyı kapatırsanız sınavdan çıkmış olursunuz. Sonuçlarınız Hesaplanmaz. Aynı Denemeye de bir daha katılamazsınız. Bu yüzden Deneme olurken dikkatli olmalısınız. Tarayıcınızı kapatmamalısınız. Hazır olduğunuzda denemeye katılın.
Listede okulunuz yoksa dilediğiniz bir ortaokulu ya da liseyi seçebilirsiniz. O okul artık sizin okulunuz olmuş olur.
Okullarımız Yazın güncellenecek ve Tüm okullar eklenecektir. Okulunuz listede yoksa şimdilik seçeceğiniz okul önemli değil. Dilediğiniz okulu seçebilirsiniz.
Kendinize ait hazırladığınız bir deneme olursa bizimle iletişime geçerek burada Online yayınlayabilirsiniz.

iletişim : destek@ufukkoca.com

SİTE İSTATİSTİKLERİKayıtlı Öğrenci
121259

Kayıtlı Öğretmen
1252

Kayıtlı Deneme
24

Kayıtlı Soru
1200

Yazarlarımız | Kullanım Koşulları | İletişim