Menü
Sonuçlar
Bilgi al
Ana Sayfa Sonuçlar Bilgi Al Denemeyi PDF İndir Öğretmen Giriş Öğretmen Kayıt Ol Kayıtlı Öğrenci
10684

Denemeyi Whatsappta istediğin kişilerle paylaşabilirsin.
Whatsapp Paylaş

Örnek Dijital Karne İncelemek için TIKLAYIN
Deneme Sonuçları : 1 Ocak Pazartesi saat 20.00'de Sitemizde açıklanacaktır.

İnstagram Adresim : @ufukkoca61

-> Denemeye katılmak istiyorum ücretli mi?
Denemelerimize katılmak tamamen ücretsizdir. Hiç bir ücret ödemeden ücretsiz kayıt olup denemelerimize katılabilirsiniz. Aşağıdaki linkte tıklayıp ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Sitemize 1 kere kayıt olduktan sonra tekrar kayıt olmanıza gerek yoktur. Kayıt olurken yazdığınız mail adresinizi ve oluşturduğunuz şifrenizi kullanarak öğrenci girişi yapıp tüm denemelerimize katılabilirsiniz.
Ücretsiz Kayıt Ol

-> Denemeye başladığımda nelere dikkat etmeliyim?
Denemeye başla butonuna bastıktan sonra aşağıdaki işlemleri sakın yapmayın.
1) Sayfayı yenilemeyin. Sizi denemeden atar ve tekrar giremezsiniz. ( Telefondan girenler parmağını ekrana basıp aşağıya kaydırdığında sayfa yeniler. )
2) Geri tuşuna basmayın. Bilgisayardan ve Telefondan girenler için geri gitme tuşuna bastığınızda sizi sınavdan atacaktır. Bu yüzden sadece bizim hazırladığımız ileri ve geri butonlarını kullanarak sorular arasında geçiş yapın. Önceki soruya gitmek için telefonun geri tuşuna ya da bilgisayarda geri tuşuna basmayın.
3) Telefondan giriyorsanız ekranı dik tutarak soruları çözün. Aksi halde bazı sorular eksik gözükebilir. Telefondan girenler için soruları parmaklarınızla büyültüp küçülterek okuyabilirsiniz.
4) Denemeye sadece 1 kere katılabilirsin. Bu yüzden burada yazılanlara dikkat etmelisin. Aksi halde denemeyi çözmeden herhangi bir sebeple çıkmış olursan sonuçlarını göremezsin ve tekrar denemeye katılamazsın.

-> Tüm denemelerin tarihlerini nasıl öğrenirim?
Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek denemelerimizden haberdar olabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayıp deneme takviminden yıl boyunca yapılacak tüm denemelerimizin tarihlerini öğrenebilirsiniz.
Deneme Takvimi TIKLA
İnstagram Adresimiz TIKLA
Telegram Adresimiz TIKLA
Facebook Adresimiz TIKLA
Youtube Adresimiz TIKLA

->) Denemeye katıldım sonuçlarımı ne zaman öğrenebilirim?
Ana sayfada deneme bitiş tarihi ve saati yazar. Her sınıf için bu tarih aynıdır. Denemenin süresi bittiğinde sistem denemeye katılan tüm katılımcıların sıralamasını hesaplar ve dijital karnelerini hazırlar. Bu süre katılımcı sayısına bağlı olarak değişmektedir. Bu yüzden deneme sonuçlarını ne zaman açıklayacağımızı yine sosyal medya hesaplarında paylaşıyoruz. Genel olarak açıklama tarihimiz deneme süresi bittikten 1-2 gün sonra oluyor.

-> Denemeye katıldım Dijital Karnemi nereden göreceğim?
Telefondan girenler için : Sol altta "Menü" butonuna basıp Öğrenci girişi yapınız. Giriş yaptıktan sonra Yine sol Altta "Menü" tuşuna basarak "Karnem" butonuna basınız. Dijital Karnenizi burada görmüş olacaksınız.
Bilgisayardan girenler için : Sağ üstte öğrenci girişi yapın. Giriş yaptıktan sonra yine sağ üstte adınızın yazdığı yere tıklayın. Açılan sekmede "Karnem" butonuna basarak Dijital Karnenize ulaşabilirsiniz.

-> Denemeye katıldım ama Dijital Karnem gözükmüyor ne yapmalıyım?
Denemeye katıldığınızda ekrana sorular geldiğinde en üstte "Denemeyi Bitir" butonu vardır. Bu butona tıklamadan herhangi bir sebeple denemeden ayrılırsanız sonuçlarınız hesaplanmaz. Böylece Dijital Karneniz de olmaz.

-> Dijital Karnemde hangi sonuçlar olacak?
1) Türkiye sıralamanız, İl sıralamanız, ilçe sıralamanız ve okul sıralamanızı göreceksiniz.
2) Türkiye, il, ilçe ve okul net ortalamalarını göreceksiniz.
3) Kendi netlerinizi ve doğru yanlışlarınızı göreceksiniz.
4) Cevap anahtarında seçeneklere tıkladığınızda soru görselleri gelecek bu sayede hangi soruyu doğru hangi soruyu yanlış yapmışsınız göreceksiniz.

-> Denemeye başladım ve birden internetim gitti ne yapmalıyım?
Denemeye başladığınızda internet hızınıza göre sorular yüklenmeye başlar. Bir sonraki soruya geçtikçe yine internetinizin hızına göre soru yüklenir. Eğer internetiniz giderse bir sonraki soru yüklenmeyebilir. Aynı soru gözükebilir. Böyle bir durumda denemeden sakın ayrılmayın. Sayfayı yenilemeyin. Geri tuşuna basıp çıkmayın. "Denemeyi Bitir" butonuna basmayın. Sadece internetin gelmesini bekleyin. Diğer sorulara geçtiğinizde eğer sorular yükleniyorsa internetiniz gelmiş demektir. Denemeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

-> Denemeyi PDF olarak indirebilir miyim?
Denemelerimiz Online olduğu için PDF olarak yayınlanmamaktadır. Dijital Karnenize girip tüm soruları ve cevapları orada görebilirsiniz.

-> Katıldığım denemeye tekrar girebilir miyim?
Katıldığınız denemeye sadece bir kere girebilirsiniz. Bu yüzden hazır olduğunuzda ve yukarıdaki dikkat edilmesi gereken maddeleri okuduğunuzda denemeye katılın. Aksi halde denemeye tekrar katılamazsınız.

-> Kayıt olurken sms kodu telefonuma gelmiyor ne yapmalıyım?
Sms kodu gelmesi için telefonunuzun şebekesi çekmesi lazım ve sisteme kayıt olurken numaranızı doğru yazmanız lazım. Başında sıfır olmadan ve aralara boşluk bırakmadan yazmalısınız.
Örn: 5554443322
Sms onay kodunu girmeden siteden çıktıysanız sitemize tekrar öğrenci giriş yapın. Öğrenci giriş ekranında sitemize kayıt olurken yazdığınız mail adresinizi ve şifrenizi yazdıktan sonra sizden sms onay kodu isteyecek. Bu sefer onay kodunuzu girip kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

-> Deneme olurken yanlışlıkla sınavdan çıktım ne yapmalıyım?
Denemeye sadece 1 kere katılabilirsiniz. Bu yüzden aynı denemeye tekrar katılamazsınız. "Denemeyi Bitir" butonuna basmadan denemeden çıktığınız için sonuçlarınız hesaplanmaz Dijital Karneniz olmaz. Yeni bir üyelik açıp tekrar katılabilirsiniz.

-> Listede okulum yok ne yapmalıyım?
Listede okulunuz yoksa rastgele bir ortaokul ya da lise seçebilirsiniz. Sizinle aynı okula gidenler de sizin seçtiğiniz ortaokulu ya da liseyi seçerse yine okul ortalamanızı doğru bir şekilde görebilirsiniz. Eğer seçmezlerse sadece siz olacağınız için okulda birinci gözükeceksiniz. Kısaca farklı bir okul seçebilirsiniz. Kaydınız o şekilde de tamamlanacaktır.

-> Kayıt olurken yazdığım şifreyi unuttum ne yapmalıyım?
Aşağıdaki linke tıklayıp yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. Burada 2 şeye dikkat etmelisiniz.
1. Sisteme kayıt olurken yazdığınız telefon numarasını kullanmalısınız.
2. Sisteme kayıt olurken yazdığınız mail ve telefon numarası birbiri ile uyumlu olmalı.
Şifreni Yeniden Oluşturmak İçin TIKLAYazarlarımız | Kullanım Koşulları | İletişim